[:pl]

OTOczenie

Malownicza okolica Domu wakacyjnego Odsapka jest dużą zaletą odpoczynku u nas.

Widok okolica - Odsapka Dom Wakacyjny nad Miedwiem, Zieleniewo Szczecin

Bliskość do jeziora oraz otaczające lasy sprawiają, że miejsce jest ciche i spokojne. Osoby lubiące świeże powietrze i delikatne powiewy wiatru docenią poranną bryzę dobiegającą z jeziora, jaka jest wyczuwalna co rano w otoczeniu naszego domu.

Niedaleko domu za ścianą lasu znajduje się kąpielisko z świeżo zrobionym deptakiem. Wzdłuż brzegu, na długości ok. 1 km zbudowano elegancką promenadę – deptak w rodzaju “aleja gwiazd” (tym razem gwiazd przyrody) z wpuszczonymi w bruk chodnika mosiężnymi tablicami informującymi o występujących nad jeziorem gatunkach roślin i zwierząt. Z promenady w głąb jeziora wybiega nowoczesne molo ze stylową werandą. Naprawdę imponująco wygląda usytuowana tuż przy brzegu Miedwia muszla koncertowa z dachem w formie żagla, który można zobaczyć na naszym filmie powyżej.

W sezonie letnim działa tu kąpielisko, place zabaw i skatepark. Przy promenadzie, która jest kilka minut na piechotę od naszego domu otwierane są liczne bary, w pogodne weekendy panuje tu nastrój gwarnej zabawy.

Trzeba przyznać, że miejsce imponuje rozmachem założenia. Brzeg jeziora Miedwie w Morzyczynie może wypoczywającym zaoferować atrakcje, jakich nie ma w niejednym kąpielisku nad polskim Bałtykiem.